Rasowa wspólnota.

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum oficjalnie zostało uruchomione! Zapraszamy wszystkich do rejestracji i wspólnej zabawy <3

#1 2010-09-07 16:27:02

Hanari.

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-06

Regulamin.

Proszę by każdy nowy użytkownik zanim zacznie zabawę przeczytał kilka ważnych zasad obowiązujących na forum. Wszelkie ich łamanie lub nieprzestrzeganie będzie solidnie karane.

1. Ostrzegam, że jako administrator mam prawo zmienić regulamin w każdej chwili!
2. Po przeczytaniu regulaminu zapoznaj się z "Wprowadzeniem" gdzie widnieje ogólny opis jak grać prawidłowo. Wszelkie ich łamanie wiąże się z konsekwencjami.
3. Proszę o nie przesadzanie z wulgaryzmami. Nie każe wam całkowicie nie przeklinać, bo i nieraz postacie wulgarne się specjalnie tworzy, jednak zbyt częste ich używanie nie jest estetyczne.
4. Jako Mistrz gry mam wgląd na wszystko co się dzieje w świecie gry, dlatego proszę nie narzekać gdy przeciwnik, którego chcieliście pokonać się nie pojawił.
5. To Mistrz gry decyduje czy udało ci się zdobyć kolejny poziom, czy też pokonać danego przeciwnika. Dlatego nie przyjmuje żadnych komentarzy dotyczących tego punktu. Mistrz gry nie trzyma niczyjej strony, więc możecie liczyć na jego uczciwość względem każdego gracza.
6. Nie kierujemy cudzymi postaciami! Każdy ma własny rozum prawda?
7. O każdej dłuższej nieobecności należy powiadomić administratora bądź moderatora na gadu lub w prywatnej wiadomości. Dłuższa bezczynność wiąże się z usunięciem konta. Proste prawda? <3
8. Przede wszystkim proszę o Polską mowę. Zdania składające się z minimum dwóch linijek. Na takową wypowiedź nie trudno jest się wysilić, a uwierzcie, że to znacznie podnosi poziom pisania. Błędów także starajcie się unikać, mam przewrażliwienie na tym punkcie.
9. Każda karta postaci musi być napisana według wzoru w "przykładowej karcie".
10. Świat jest zupełnym wymysłem chorej wyobraźni.
11. Prowadzona postać może przebywać tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Inaczej dostaniesz upomnienie a jeśli to nie podziała.. Wylatujesz.
12. Każde konto ma posiadać avatar nie większy niż 100x100
13. Możesz prowadzić tylko jedną postacią na konto. Punkt nie dotyczy moderatora, bądź użytkowników, którzy uzyskali zgodę administratora.
14. Po opuszczeniu jednego z wątków po wypowiedzi piszemy [zt] Wtedy możesz przejść do kolejnego.
15. Postacie w świecie rzeczywistym mogą być jedynie zwykłymi ludźmi. Po przeniesieniu się w świat gry bohater ma do wyboru tylko trzy profile: wojownik, łucznik, mag.
16. Nie przepadam za emotikonami, dlatego ich używanie ograniczajcie do minimum chyba, że w ChatBox'ie.
17. Nieodwołalny zakaz umieszczania zdjęć w postach innych niż Karty postaci. To administrator (Mistrz gry) decyduje jak wygląda dane miejsce w Krainie i to do niego należy ogólny opis takowego miejsca.
18. Postać każdego bohatera po zalogowaniu się do świata gry, musi stawić się w Lodowym pustkowiu, Wilczej Nekropoli czekając na przewodnika. Zakaz samodzielnego poruszania się przy pierwszych trzech logowaniach.

Regulamin w każdej chwili może ulegnąć zmianie, bądź dodaniu kilku punktów. Wiem, że jestem wymagającym Administratorem, ale to wszystko jest tylko i wyłącznie dla dobra forum. Bez tej całej paplaniny panowałby tutaj straszny bałagan, więc cóż. Nie ma innego wyjścia, jak tylko zaakceptować i stosować się do tego. Wszelkie pytania czy wątpliwości można oczywiście zgłaszać mnie.

Dziękuję za uwagę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinsowdown550.pun.pl www.fpus.pun.pl www.wdragon.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.slawkow.pun.pl